Slide_1 Slide_2
Zpět
  • O městě
  • Aktuality
  • LICIT Energie - zajištění výhodnějšího dodavatele elektřiny…

LICIT Energie - zajištění výhodnějšího dodavatele elektřiny a plynu

2.12.2019

Vážení spoluobčané,

na základě pozitivních zkušeností z minulosti pro Vás město Dolní Benešov zajistilo možnost snížit si své náklady za elektrickou energii a zemní plyn prostřednictvím služby LICIT, kterou na trhu využívá již více než 40.000 spotřebitelů.

Co je LICIT?

Unikátní služba, jejímž poskytovatelem je největší e-aukční síň v České republice, společnost eCENTRE, a.s. LICIT díky využití principu sdružené poptávky a elektronické aukci zajišťuje domácnostem i firmám výhodné ceny a férové podmínky energií, bez jakýchkoli sankcí či dalších poplatků. Využití této služby je pro všechny zcela zdarma. Pokud tedy uvažujete o změně dodavatele energií nebo si chcete nezávazně nechat porovnat aktuální výhodnost Vašich stávajících smluv na elektřinu či plyn, můžete nyní využít tuto příležitost.

Jak službu LICIT využít?

Na webových stránkách naší obce na ODKAZU 

je umístěn jednoduchý kontaktní formulář, který stačí vyplnit a odeslat. Odeslání údajů není nijak závazné. Do několika dnů se Vám obratem ozve licencovaný obchodní partner eCENTRE a LICITU s dalšími informacemi. Ten Vám následně vyhotoví nezávazné cenové porovnání, na základě kterého se sami rozhodnete, zda službu LICIT využijete.

V případě jakýchkoli dotazů se už nyní můžete obrátit na licencovaného obchodního partnera LICITU a eCENTRE pana Aleše Hahna na telefonu +420 737 241 140 nebo na emailu ales.hahn@partnerecentre.cz

Stačí zadat jen pár údajů a do 3 dnů se Vám ozveme s dalšími informacemi!

Soubory ke stažení

Název souboru Formát Velikost
1565850003ecentre.pdf pdf 1424,214 kb
Zavřít