Zpět

Nej TV: digitalizace kabelové televize

25.11.2010

Vážení zákazníci kabelové televize Nej TV,

provozovatel kabelové televize v Dolním Benešově, společnost BKS Capital Partners a.s. ( Kabelová televize Nej TV) provádí v současné době přípravu kabelového rozvodu k zavedení nových služeb Nej TV, digitální televize, přístupu k internetu a telefonní služby.

V souvislosti s touto přípravou probíhají na síti technické úpravy, které se mohou projevit krátkodobými výpadky některých služeb a dále v tom, že uživatelé služeb kabelové televize s nejnižší omezenou nabídkou programů mohou dočasně sledovat i některé programy patřící k vyšší, tzv. „Kompletní“ nabídce.

Rádi bychom se omluvili za případné potíže, které mohou vzniknout při současných technických úpravách kabelového rozvodu, a chceme vás ujistit, že dočasné zpřístupnění širší nabídky programů v síti nebude mít žádné dopady na současné ceny vámi hrazených služeb.

O zavedení NOVÝCH DIGITÁLNÍCH služeb Nej TV , které odstartujeme již v lednu 2011 (digitální televize, nově také internet a hlasové telefonní služby) vás budeme včas písemně informovat dopisem-oznámením, který obdrží každý zákazník služeb Nej TV NEJPOZDĚJI na počátku ledna 2011.

Chceme vás ujistit, že zavedení nových digitálních služeb nebude znamenat konec analogového vysílání v kabelovém rozvodu Nej TV. Zákazníci, kteří nebudou mít zájem o nové digitální služby a nechtějí si pořizovat tzv. set top box, nebudou muset kromě přeladění svých televizních přístrojů dělat žádná jiná opatření.

Jakékoli dotazy související se službami poskytovanými v televizním kabelovém rozvodu směřujte prosím na naši bezplatnou telefonní linku 800 944 800 begin_of_the_skype_highlightingend_of_the_skype_highlighting, kde vám naše pracovnice budou nápomocny při řešení případných problémů.

Děkujeme za vaše pochopení,

Vaše kabelová televize Nej TV

 

Zavřít