Zpět

Digitalizace kabelové televize Dolní Benešov

25.11.2010

Vážení zákazníci kabelové televize Nej TV,

 

provozovatel kabelové televize v Dolním Benešově, společnost BKS Capital Partners a.s. ( Kabelová televize Nej TV) provádí v současné době přípravu kabelového rozvodu k zavedení nových služeb Nej TV, digitální televize, přístupu k internetu a telefonní služby.

 

V souvislosti s touto přípravou budou od 2.11.2010 do 30.11.2010 probíhat na síti technické úpravy, které se mohou projevit krátkodobými výpadky některých služeb a dále v tom, že uživatelé služeb kabelové televize s nejnižší omezenou nabídkou programů mohou dočasně sledovat i některé programy patřící k vyšší, tzv. "Kompletní" nabídce.

 

Ve dnech 2.11 - 4.11.2010 dojde ke změně výstupních kanálů jednotlivých TV programů a k úpravě programových nabídek, z tohoto důvodu bude nutné přeladit televizní přijímač na nové frekvence.

 

Rádi bychom se omluvili za případné potíže, které mohou vzniknout při současných technických úpravách kabelového rozvodu, a chceme vás ujistit, že dočasné zpřístupnění širší nabídky programů v síti nebude mít žádné dopady na současné ceny vámi hrazených služeb.

 

Předpokládaný termín reálného spuštění nových digitálních služeb je listopad 2010.

 

Jakékoli dotazy související se službami poskytovanými v televizním kabelovém rozvodu směřujte prosím na naši bezplatnou telefonní linku 800 944 800, kde vám naše pracovnice budou nápomocny při řešení případných problémů.

 

Děkujeme za vaše pochopení,

 

Vaše kabelová televize Nej TV

 

Zavřít